Lpg uitbouwen

Gestart door Noco78, 29-02-2004 16:49:04

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Noco78

Hoi allemaal

Ik heb een 2.0 I 850 met lpg instalatie vialle.
Nu heb ik een probleem vanaf juni wordt het voor mij niet meer aantrekkelijk om gas te rijden dit is namelijk een G1 installatie.
Nu ben ik aan het denken om deze eruit te halen of om hem (als het mogelijk is) om te laten bouwen naar G3. Ook is mij verteld dat als een auto als 284000 km op gas gelopen heeft het slecht is om hem daarna op benzine verder te rijden.

Dus HELP me geef me advies!

Bedankt ;

Noco

testkees

Waarom zou dat slecht zijn, de motor is gebouwd om op benzine te rijden de bedrijfs temperatuur gaat een tikje achteruit en dat vind hij helemaal niet erg, en een volvo  met 245 dkm is net ingereden!

Noco78

bedankt voor de snelle reactie

Maar is het systeem niet om tebouwen naar g3?
En is éen gasinstallatie er gemakkelijk zelf uit te halen

Alvast bedankt voor de hulp

Noco

ed

850 2.5 10V => V70R => S60 D5 => V70n 2.4D nu: V70nn D5 en 850 2.5 20V silversand. Het gaat er dus weer op vooruit de laatste tijd!

Peth©oni

Als u ook eens de zoekfunctie welke boven in de balk is gesitueerd, gebruikt en op G3 zoekt....... dan zal u het een en ander kunnen vinden over G3 en de mogelijkheden.

Zelf heb ik ook zoon ombouw gepleegd, en alles staat omschreven....

suc6