Guard 2 alarm werkt, maar cv niet en alarm wordt niet uitgeschakeld

Gestart door elloy, 27-03-2011 12:15:07

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

elloy

Ik heb mijn best gedaan om goed te zoeken, maar de beschreven problemen lijken steeds net iets te verschillen van mijn probleem.

Alarm ging gisteren spontaan af. Ik heb een paar keer gecontroleerd of er niet een wild dier in de auto was opgesloten dat het alarm liet afgaan. Dat was niet het geval en op een gegeven moment reageerde de AB niet meer.

Meteen 2 nieuwe batterijtjes gehaald (4,99 per stuk bij een fotozaak) maar de cv noch het alarm reageren op de AB. Als ik de auto met de sleutel open, gaat natuurlijk het alarm af, en start de auto niet.

Ik denk dat ik de sleutel opnieuw moet inleren, maar dat gaat vast niet als het alarm af gaat zodra ik in de auto stap.

Ik zou niet weten hoe ik het alarm op een andere manier uit kan zetten. Ik heb geen klein sleuteltje waarmee ik onder de motorkap de sirene uit kan zetten, en ik heb gelezen dat dan sowieso het alarm en de startonderbreking actief zijn.

:eusa_think:

Lampje

De sirene is ook uit te zetten door er een schroevendraaier in te rammen uh steken en dan draaien.

Ludo

Je kan in noodgevallen zekering nr6 verwijderen.
Dan kan je tenminste verder rijden.

T5turbo

Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift - that's why it's called the present!

elloy

Zekeringetje 6 eruit hielp, dus ik kon vandaag gewoon op het werk komen. Dank dank!

En nu speuren naar de fout met het alarm... Ik zal het gesuggereerde draadje eens doorlezen. Voor het herprogrammeren moet natuurlijk zekering 6 er terug in, dus dat gaat dan niet werken.

Ludo

Citaat van: elloy op 28-03-2011 20:29:31
Ik zal het gesuggereerde draadje eens doorlezen.

Dat draadje gaat over een Guard I, jij hebt Guard II.
Dan heb je meer hier aan: http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,40273.0.html

elloy

Voor mijn begrip: zekering 6 erin en dan de truc met het 5x het contact aan zetten? En dat het alarm dan af gaat, maakt niets uit voor het herprogrammeren van de ab?

Ludo

Tja, er staat enkel bij, als het ledje knippert.
Of het ook werkt als het alarm afgaat weet ik niet.
Probeer het eens?.

Citaat van: VolvoSpecialist op 21-02-2006 23:31:37
Bud heeft gelijk, alleen 5X contact aan- en afzetten en de laatste keer aan laten staan (als het ledje knippert tenminste) dan de afst. bedieningen een voor een indrukken, als het ledje niet reageerd is die afstandbediening stuk.

elloy

Het alarm zal al meteen afgaan als ik zekering 6 erin stop. Dat doe ik morgen overdag wel. Zekering erin, in de auto stappen, alarm zal afgaan, dan 5 x contact, kijken of het ledje knippert, en dan het knopje van de ab indrukken.

Wordt vervolgd (en bedankt voor de moeite zo ver)..

haasje

Het guard 2 relais is door de dealer (buiten de auto) te programmeren. Ik weet alleen niet of ze met deze storing iets kunnen, andes zul je waarschijnlijk aan een nieuw relais moeten.

thuur

Je kunt een alarm niet programmeren als het geactiveerd is. Lees dan beter de sticky bovenaan dit board, ik heb laatst een soortgelijke routine moeten uitvoeren om een geactiveerd alarm weer stil te krijgen en te programmeren (contact aan, dan relais plaatsen).


Gr :D

elloy

Klopt, met zekering 6 erin haalde het ook niets uit. Dus nu eerst de thread nog eens goed lezen (accupolen eraf en zo) en anders naar de Volvo-dealer.