Uitlaat AWD aanpassen

Gestart door wil2, 23-09-2011 15:48:06

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

wil2

Bij de aankoop van mijn auto heb ik er via de handelaar een nieuwe einddemper bijgekocht omdat deze lek is. Helaas heeft de handelaar de verkeerde demper geleverd. Namelijk om een AWD demper met alleen aan de rechterdemper een eindpijpje  :eusa_wall: . Alleen onder de auto zit er een met zowel l als r een pijpje. En die wil ik er ook onder.

Ik weet ondertussen dat de uitlaat met twee pijpjes vanaf bouwjaar 2000 is. En de handelaar heeft op chasis nummer van mijn auto besteld, en die is van '98. Nu kom ik er met de handelaar niet uit  :(.   :eusa_silenced: En zit ik dus nu met twee opties: de uitlaat laten vermaken tot een versie met twee pijpjes of de ongebruikte uitlaat verkopen en een goede bestellen.

Ofwel iemand hier interesse in ongebruikte originele AWD einddemper? En of weet/kan iemand mij helpen hoe de demper om te bouwen is?

Alvast bedankt voor jullie reacties,
Wil2

UserID6342

Wibo (Wepster) hier even een berichtje sturen, die past 'm zo voor je aan.

)()()sT

"standaard" is die awd uitlaat altijd links dicht.
Simpelweg de demper openen en een stukje buis met sierstuk monteren 8)