Onder de 13 graden werkt airco niet.

Gestart door mitchelli, 29-04-2013 12:48:02

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

mitchelli

Mijn airco (c70 1999 ECC) werkt perfect mits het warmer buiten is dan 13 graden. Soortgelijk model (s70 uit 2000 ECC) werkt de airco al prima bij 9 graden.

Lijkt mij een defecte temp sensor (inlaatlucht). Zit die sensor in het kachelhuis nabij blower?
Een gelukkig huwelijk noemt men in de psygilogie het Stockholm syndroom....

volvobug

Bedoel je de buitenlucht temperatuursensor? Die zit meestal achter het linker rooster in de bumper, maar weet niet zeker of dat bij alle modellen zo is.

Maar weet je zeker dat je voldoende koudemiddel in het systeem hebt? Kan me voorstellen dat door volumeuitzetting/inkrimping de druk afhankelijk van de buitentemperatuur eerder onder de minimumdruk komt waardoor de compressor niet ingeschakeld wordt.
Handtekening? 85011806 en Saffronie.

mitchelli

Ja er zit voldoende koudemiddel in. Ik bedoel niet de buitentemp sensor. Maar de inlaatlucht temp sensor voor het airco systeem.
Een gelukkig huwelijk noemt men in de psygilogie het Stockholm syndroom....

MrCain

#3
bij mijn 860 850 zit hij tussen het interieur filter en kachel motor => als ik het interieur filter weghaal kan ik hem zien!
Volvo 855 T-5: nog bijna origineel ;)

Citaat van: een wijze man
De Engelse auto bouwers waren echte prutsers....
Daarin tegen zijn Italiaanse autobouwers weer ingenieuze prutsers!

mitchelli

Ik zal binnenkort eens kijken in die omgeving. Thanks.
Een gelukkig huwelijk noemt men in de psygilogie het Stockholm syndroom....