keramisch vet

Gestart door Schnappi, 07-06-2013 20:48:35

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Schnappi

Hoi,

ben vandaag bij een kameraad geweest die z'n 850 wou opknappen. aantal dingen waren goed gelukt, maar bij bepaalde dingen had ik toch wat vraagtekens.

hij had de slangklemmen van de radiateur bespoten met keramisch vet (blauw spul), maar hierbij is ook de slang licht geraakt, volgens hem kan dit geen kwaad, maar heb mijn twijfels hiermee.

kan er geen beschadiging onstaan aan het rubber met dit spul?

kopervet is toch hetzelfde als keramisch vet?

weet hier iemand het antwoord op?

Groeten


ruspek

moet geen probleem zijn lijkt me
Groet Ruben
__________________________________________________________

V70 classic 140 pk benzine, mj 2000

twotone

Radiateurslangen (En de meeste andere slangen in de motorruimte) zijn gemaakt van een olie/brandstof bestendig rubber, ik denk dat deze ook wel tegen keramisch vet kunnen :P

Keramisch vet kan ook tegen hogere temperaturen dan kopervet, vandaar dat het vaak gebruikt word op bijvoorbeeld boutjes van een remklauw. (Ik vind het voor een slangklem ook wel wat overkill).

Jari :P
Het oneindige alter 1 project, wie begint daar nou toch aan.. :P

thuur

Het moet op de verpakking staan of dat specifiek vet schakelijk is voor rubbers/kunststoffen. Keramisch vet is zeker niet hetzelfde als kopervet, al is de toepassing wel vaak hetzelfde.


Gr 8)