HU 1205 probleempje

Gestart door Volvo85, 21-03-2005 21:03:27

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Volvo85

Heb net de 1205 ingebouwd in mijn 850.
Volgens mij doet de navigatie het, alleen na invoeren bestemming, laden, heb ik alleen de keuze - route - en niet richting, Ook de stem hoor ik niet, alleen als ik de bestemming bereikt heb. Weet iemand hier iets meer van.
Is het de km pulse draad, of de plaats van de gps or what????

bud

is hard bezig met z'n pk /gewicht verhouding
www.dragbike.nl

Volvo85

Volgens de Volvo dealer heb ik alleen de vernieuwde kabelboom nodig- de groene- waarin die pulse zit en dan moet die het doen. Mede doordat het een 850 is uit bj 1996. Is een pulse draadje doortrekken naar onder het stuurkolom nog nodig? Wat een gedoe.    

850fan

Mijn 850 is ook uit 1996 maar heeft geen pulsedraad zitten aan de radiostekker. Mijn dealer vertelde mij ook dat de pulse aan de radiostekker zou zitten, maar helaas. Deze moest ik ook van onder aan de stuurkolom halen. Zelf gebruik ik dan een VDO navigatie en die werkt in principe wel zonder pulse (heb 'm maar wel aangesloten voor de nauwkeurigheid), heb dus geen ervaring met de Volvo HU-1205 navigatie.
Het inbouwen is inderdaad even een geknutsel, maar dan heb je (meestal!) geen gedoe met wegenkaarten meer! :)
succes!