dyno apps

Gestart door stuuraandeverkeerdekant, 02-02-2017 22:45:08

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

stuuraandeverkeerdekant

Ik heb gezocht op het forum maar kon geen topic vinden dat over dit onderwerp gaat. Mochten die er wel zijn dan hoor ik het natuurlijk graag   :D

Ik ben geinteresseerd om op een simpele manier een indicatie van mijn pk's en mijn 0 tot 100 tijd te krijgen. Voor de 0 tot 100 tijd gebruik ik nu Harry's Dyno (een iPhone app). Deze app geeft trouwens niet de pk's weer maar ik weet wel dat er andere apps moeten zijn die dit doen door het gewicht en de optreksnelheid te combineren. Dynolicious Fusion was er bijvoorbeeld één en had goede recenties, maar die is niet meer verkrijgbaar in de app store. Ik heb ook wat dingen gelezen over G-Tech maar dat is meteen een duurdere stand alone versie.

Nu was ik benieuwd of er iemand ook goede ervaringen heeft met andere apps of dat er  andere manieren zijn om pk's en torque te meten (zonder direct een dyno-run te doen).
Amateur by life, expert when I'll die...    Bloggie? hierzo!