vacuumleiding tussen PTC nippel en vacuumboom

Gestart door Wouter1973, 25-09-2019 11:04:55

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Wouter1973

Ik heb nu al een aantal keren de vacuumleiding tussen PTC nippel en vacuumboom (kerstboompje) moeten vervangen omdat het slangetje door olie aangetast werd en tot een soort zacht rubberen flubberding was getransformeerd in plaats van een stijve stevige vacuumslang. De oplossing ken ik inmiddels: siliconen of hydrauliekleiding, maar alle overige vacuumslangen hebben hier geen last van. Gaat er zoveel olie door dit specifieke slangetje, en is dat wel de bedoeling eigenlijk??

volvobug

Is dat slangetje dan over de hele lengte aangetast?
Handtekening? 85011806 en Saffronie.

Wouter1973

Citaat van: volvobug op 25-09-2019 11:13:16
Is dat slangetje dan over de hele lengte aangetast?
Ja. Dus van binnenuit gok ik. Mij lijkt toch dat er hoofdzakelijk lucht doorheen zou moeten, en geen olie. Of houdt dit verband met een mogelijk versleten turbo?

Benny850

Volgens mij normaal na verloop van tijd. Hier ook wat siliconen slangetjes in die hoek die van de vettigheid van kleur veranderen.