Bumperdekken info gevraagd

Gestart door R.Bijl, 02-09-2012 14:42:10

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

R.Bijl

Aangezien ik tzt mijn bovendekken wil herstellen of vernieuwen vraag ik bij deze wat tips.

- overspuiten?(risico op afbladderen)
- nieuw aanschaffen( iemand een prijsindicatie?)
- gebruikt opzoeken ( waarschijnlijk verweerd )

Schiet maar in mensen!

Groet,
Robin
alleen de klank is zijn geld al dubbel en dwars waard.....

maruska

zie blog ceesvangils met wat ervaringen. hij heeft wellicht ook wel de bestelnummers.
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

Martijn_B

Ik heb motip bumperspray gebruikt, prima spul alleen blijft ivm steenslag maar een jaartje zitten
Volvo 850 T-5R, MT. Mod's: Wiseco zuigers, H-profiel drijfstangen, S60 2001 cilinderkop, 3-angle valve seats, M59H met sper, GTX3071r turbo, 650cc Bosch injectoren, 60mm IC, 3" custom in-en uitlaat, Schutten Software

Nunki


CeesvanGils

Ik zou gewoon nieuwe bovendelen kopen alleen word dat bij de achterbumper moeilijk omdat deze uit 1 geheel bestaat! In mijn blog staan wel wat nummers zo niet laat het dan even weten dan poste ik het alsnog
De Plasti Dip Specialist op het gebied van al uw dip projecten zoals: Auto's, velgen en kunststof delen. Voor info email naar: plastidipspecialist@live.nl.

marc-850

Ik zal even dit oude topic gebruiken voor mijn vraag:

Ik heb het bumperdek van de voorbumper eraf gehaald, omdat de bumper zelf gespoten wordt.

Maar als ik dit bumperdek eerst monteer op de auto, kan ik dan daarna de bumper zelf er gewoon opklikken, of gaat dat niet werken?

(In verband met eventueel beschadigen van het spuitwerk, als je dit vooraf op een tafel o.i.d. zou doen?)

:eusa_think:

RoelNL

Als ik het nog goed prima kan herinneren van mijn 850 is het volgens mij zo dat het niet kan, juist omdat het bovendek op de onderste bumper ligt en niet aan het chassis bevestigd kan worden.

weet het niet zeker.
V70 2.5 lpg 386dkm my 98 mei  10 tot dec 11 sold
V70R AWD 224dkm my 98 dec 11 tot jan 2022 sold
855 DOP T5R 241dkm (+128XXX) my 95 20-2-2014 Sold 4-2017
Honda VFR 800 Vtec my'14 owner since 2018
Honda VFR 750 my'86 owner since 2019
V70 2.5t summon 145dkm owner since 8-2023

cornelis-b

Onderste deel van de bumper kan je er gewoon afhalen / opklikken als het bovendek gemonteerd zit. Loshalen doe je als volgt: Popnagels verwijderen die de modderkuip en bumper bij elkaar houden, als deze er uit zijn met korte, doch voorzichtige rukjes de bumper lostrekken van het bovendek. Beginnen op de hoek van de bumper bij de wielkuip.

Terugplaatsen doe je het makkelijkste met twee personen, begin ook weer bij de wielkuip. Hou de bumper op de goede hoogte en druk de eerste nok in de gleuf en de rest volgt op de zelfde manier, als laatste nieuwe popnagels plaatsen en je bent klaar.
Voor ABS controller revisie kan je me een PB sturen, twee jaar garantie op een revisie.

Zeg maar Henk tegen mij


Voorlopig is het water nog diep genoeg om te roeien