plastic iebeldingetje rubber achterdeur

Gestart door jazzwessem, 08-11-2004 10:32:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

jazzwessem

Zowel bij mijn GLE als bij mijn T5R zit er aan de scharnierzijde van de achterdeuren een langwerpig, ietwat gegolfd stuk plastic op de deurrubbers. Bij beide wagens zijn deze afgebroken aan een kant, en hangen er een beetje doelloos bij. Ik wil ze proberen te plakken, maar krijg ze met geen mogelijkheid los. Volgens mij dienen ze om de rubbers goed de 'deurglooing' te laten volgen, zodat de voordeur mooi tegen de rubbers van de achterdeur aansluit.
Wie weet hoe ze los te krijgen?

Zenk joe!

Roel
Mini 1000-Mini 1275- Kever- Dodge Dart Swinger Hardtop-Kadett type B 'estate'- Volvo 144GL-Volvo 144DL-Volvo 142-Volvo 242-Volvo 245D6-Volvo 245GL-Volvo 945GL-Volvo 855GLE-Volvo 855T5R-Volvo V70T5 classic

daytonawim

Mm, dat zach ik gisteren ook bij de mijne, heb ze maar effe laten hangen, maar mooi is anders en nuttig zijn ze zo ook niet.