Volvo V70 avonturen

Gestart door Historik, 13-12-2016 11:09:01

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

UserID6342

Ja, is logisch en ook als de veer los heeft lopen rammelen werkt niet mee natuurlijk. Ik weet niet of er normale dempers / schokbrekers of nivomats onder zitten ? Het scheelt ruim 500 euro namelijk nieuw qua onderdelen  ;D, arbeidstijd is gelijk om deze te vervangen en stelt allemaal niet zoveel voor.

Died850

Citaat van: Historik op 07-12-2017 15:09:15

@Died850 Ik heb helaas geen foto van die schotel. Maar zat een gat in inmiddels. Onder de auto verder geen rotte plekken gezien.
De ruitenvloeistof is net weer bijgevuld en het reservoir is ook niet lek zover ik kan zien dus vandaar dat ik de sensor zelf verdenk.


Aha had idd gedacht aan het dragende deel van de veer, daar had ik rot wel apart gevonden. Maar duidelijk nu ;).

Dempers vervangen zal een hoop schelen qua rij eigenschappen van de auto. Nivomats zijn wat kostbaar maar standaard dempers zijn niet extreem duur. Ligt er een beetje aan hoelang je nog met de auto denkt te rijden of het de moeite waard is.