Advies gezocht mbt wegdoen 850 T5R (BS)

Gestart door Mauzer, 25-03-2018 18:06:34

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

KIM

En deze berichten helpen de TS totaal niet.
Deze vraagt om advies mbt reparatie of verkoop prijzen. Dan voegen berichten in de trant van "het kan vriezen; het kan dooien" niet echt iets toe.

yannickdv

Eerst maar eens een inschatting van het werk laten maken bij een specialist. Bijvoorbeeld BTC.

Is dat werk te veel, of overschrijdt het de emotionele waarde... Verkopen.

Prijs inschatting? Ergens tussen de 1000 en de 3000eu. Veel beter is eigenlijk niet mogelijk om in te schatten vanaf een beeldscherm.
Groet, Yannick
'21 - Skoda Octavia RS iV - Grijs - 55.000km (leasert)
'18 - VW Up! MoveUp 60pk - wit - 185.000km (voor de vrouw)
'99 - Volvo V70 2.5 10V Automaat - 421 DOP - 538.000km (hij is terug!)
'09 - BMW 520D E61, '06 - Volvo S60 2.4i, '97 - Volvo V70 T5 Frost Green

V70geRwin

Citaat van: beunmaat op 29-03-2018 07:55:53
Aan dit soort reacties heeft die jongen toch niets?!
Pleurt lekker op naar "Volvo tekoop" op facebook.. daar is ook alles 100 euro waard.



;D  :eusa_clap:

beunmaat

Citaat van: V70geRwin op 29-03-2018 13:53:13
Citaat van: beunmaat op 29-03-2018 07:55:53
Aan dit soort reacties heeft die jongen toch niets?!
Pleurt lekker op naar "Volvo tekoop" op facebook.. daar is ook alles 100 euro waard.



;D  :eusa_clap:

Ja sorry hoor, daar kan ik slecht tegen.

Mauzer

Korte update; aanstaande donderdag gaat de wagen op de brug en maak ik foto's.

Vanuit m'n garage heb ik nog info opgevraagd over of hij nog weet wat de staat was toen hij hem eind vorig jaar inspecteerde. Hierbij was wel naar voren gekomen dat er bij de ophanging van de achterbumper weldegelijk roestvorming geconstateerd was.

Een beetje een domper, maar liever nu al genoemd dan dat iemand er pas later achter komt

classicT5

Ach, die bumpersteunen is geen  groot ding en hebben ze allemaal. Dat mag de pret niet drukken hoor.

Hans Duiven

Citaat van: classicT5 op 03-04-2018 18:46:54
Ach, die bumpersteunen is geen  groot ding en hebben ze allemaal. Dat mag de pret niet drukken hoor.

Exact!




http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,76324.105.html


cornelis-b

Voor ABS controller revisie kan je me een PB sturen, twee jaar garantie op een revisie.

Zeg maar Henk tegen mij


Voorlopig is het water nog diep genoeg om te roeien

mario850

V70R laserblue two tone fdf downpipe Volvo tune ipd stabistangen v50 remmen voor en xc90 achter! Kw v2 inox do88 complete koeling set
2004 c70 cabrio autumn sun titan Grey Toscana tan  leder ,850 t-5r snow white ,v60 d6 vol options

Hans Duiven

Klopt, maar die is inmiddels gepoetst  :D




maruska

mocht je advies willen, ik woon op een steenworp afstand..
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

marc-850

Citaat van: yannickdv op 29-03-2018 13:20:23
Eerst maar eens een inschatting van het werk laten maken bij een specialist. Bijvoorbeeld BTC.

Specialisten met een grote passie voor de T-5R!!  :eusa_clap:

Afgelopen zaterdag hebben ze mijn auto compleet doorgelicht. Na afloop kreeg ik een lijstje mee met álle aandachtspunten, twijfelgevallen, kapotte/versleten onderdelen, etc. Ze lichten je auto van top tot teen door. En voor de prijs hoef je het niet te laten!!

Overigens ben ik daar onaangekondigd aan komen waaien, en is Sander vervolgens dik 2,5 uur met de check-up bezig geweest.

Mauzer

#72
Een update;

Gisteren heb ik de wagen op de brug gehad en heb een goed aantal foto's genomen.

Zoals al bekend was zijn de bumpersteunen goed door. Evenals dat boven de uitlaat ook roestvorming aanwezig is:



Aan de rechterkant is dat niet het geval:


De voorzijde:


En een algemeen plaatje:


Daarnaast nog de R-bumper


Mist-lichten


Optioneel heb ik nog een setje wintervelgen. Weet alleen niet meer welk merk/type aangezien ze opgeslagen liggen. Heb alleen deze ietwat wazige foto:



Verder ziet het er naar uit (zoals de garage, realiseerde ik me gisteren al eerder had genoemd) dat het blok wel wat olie 'zweet'. Het gutst er niet uit, maar je ziet het wel. Of het een kering ergens is, of dat het iets met de turbo is, zou ik niet durven zeggen. Het was helaas niet goed op foto te zetten.

Daarnaast is er 's avonds een vriendelijke forumgenoot langsgeweest om een (verhelderende) blik te werpen op de auto, zijn ongezouten mening erover te geven en om gewoon eens gezellig te ouwehoeren over T-5r's.

Zaken die nog aan bod zijn gekomen (en waarvan ik niet zeker weet dat ze in het topic zijn genoegd):
- Bij een koude start hoor je wel het een-en-ander (niet het getik, meer gekreun en/of v-snaar achtige geluiden). Dat is zodra hij warm is weg, en is (zo ik begreep) niet per definitie raar (zeker als hij wat minder frequent rijdt). Ik merkte ook sterk dat als ik weer een keer naar Arnhem (vanuit Delft) was gereden, dat hij weer een stuk vriendelijker klonk
- De uitlaat is, vanwege roest/lek, vorig jaar vervangen (duidelijk zichtbaar op de foto's ;))
- Door de sportvering zijn de wielkasten (voor) beschadigd. Begreep dat dat bij t-5r's wel vaker voor kwam.
- De R-bumper is ook aanwezig, evenals de mist-lampen die er in horen. Hier is echter wel (door het ongeluk) een en ander niet in orde. Connectors zijn wel gewoon heel. De normale bumper die er nu onderzit zit er uiteraard ook gewoon bij
- Het is een originele Nederlandse T-5R (dus geen import)



Volgens mij heb ik hiermee het wel en wee van de wagen zo goed en eerlijk mogelijk neergezet.

Ik ben dus benieuwd wat ik voor de wagen nog zou kunnen vragen.

Edit: Bijgewerkt n.a.v post van mario850 omdat ik mij niet hield aan de forumregels  :-X

jellejas

Ziet er niet heel slecht uit. Roest op die plek is volgens mij echt een 850 dingetje, ik heb er ook last van. Met weinig moeite nog wel te fixen.
Dat het blok wat zweet is een beetje algemeen en daar kan je vrij weinig over zeggen. Kan van een kering komen maar dan is afhankelijk van welke kering of het een serieus probleem is/kan worden. Als er een druppeltje onder de turbo hangt dan is dat nog niet het einde van de wereld en ook een beetje een volvo kwaaltje, hebben er wel meer.
Voor de bumper zou ik toch Cornelis-b een pb sturen. Als die er weer onder kan gaat de waarde behoorlijk van omhoog. Stond laatst nog een r-bumper op facebook voor volgens mij 600 of 700 euro...

Heb je misschien wat meer foto's van onder het subframe of daar nog een lekje te zien is of dat die droog is?

Ik denk dat er een beetje liefde en tijd een mooie auto hebt.
BRAAAAAAAP STUTUTU

mario850

Is dit nu info aanvragen of een verkoop verhaal.

Bij verkoop verhaal graag dan ook een prijs die voor iedereen zichtbaar is.
V70R laserblue two tone fdf downpipe Volvo tune ipd stabistangen v50 remmen voor en xc90 achter! Kw v2 inox do88 complete koeling set
2004 c70 cabrio autumn sun titan Grey Toscana tan  leder ,850 t-5r snow white ,v60 d6 vol options