Turbo meter

Gestart door SIPS Master, 30-07-2005 20:07:15

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

SIPS Master

Mijn turbo meter is er mee gekapt, blijft nu keurig in rust stand staan. De turbo werkt nog wel. Heeft iemand een idee waar het aan kan liggen?
Up the Irons!

animalT5R

turbodruk meter werkt volgens mij op een vacuum,je zou eens onder het afdekkapje kunnen kijken bij die ''kerstboom'' om te zien of die er nog op zit.
Im not that smart,but i can lift heavy things

just beat my advise maar in de wind....

Reitse

Of de aansluiting achterin de  "klokkenwinkel".

petertje

Citaat van: SIPS Master op 30-07-2005 20:07:15
Mijn turbo meter is er mee gekapt, blijft nu keurig in rust stand staan. De turbo werkt nog wel. Heeft iemand een idee waar het aan kan liggen?

bij mij is er een keer een vacuum slangetje van de vacuumtoren (of kerstboompje hoe je dat ding ook wil noemen) afgebroken wat ook deze uitwerking had. een nieuwe erop en alles was weer goed :-*
FF alles controleeren onder dat kapje van je gasklephuis (waar je gaskabel heen gaat).

succes.

SIPS Master

Om dit topic ff af te sluiten, het was idd een slangetje bij mijn linkerkoplamp die los zat. Daarna was het probleem verholpen.
Up the Irons!