WielSpin

Gestart door Spin!, 13-12-2007 21:39:03

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

grijzev70tdi

Citaat van: Spin! op 10-03-2012 17:55:09
Mwah, het is tijdelijk...maar het is wel een leuk speeldingetje ;D

http://i284.photobucket.com/albums/ll27/SpinT5R/IMAG0349.jpg

Ik zag hem op facebook! Mooi ding zo te zien!
Grolsch, het klinkt al lekkerder

Joris_Scholte

Toch maar even binnen gezet? ;)

Spin!

Citaat van: Joris_Scholte op 10-03-2012 21:03:58
Toch maar even binnen gezet? ;)

Ja, hier rijdt iets te vaak een surveillance wagen rond. En een auto zonder kenteken aan de openbare weg is kassa.

www.vm-parts.nl

ChristRoffel

Citaat van: Spin! op 10-03-2012 21:13:17
Citaat van: Joris_Scholte op 10-03-2012 21:03:58
Toch maar even binnen gezet? ;)

Ja, hier rijdt iets te vaak een surveillance wagen rond. En een auto zonder kenteken op de openbare weg is kassa.

Als de auto (zonder kent.plaat) op eigen terrein staat, en je hem wel kunt zien vanaf de straat/weg..
Kunnen ze je niks maken..! Tenminste dat hebben ze mij wijs gemaakt.. ::)
Ik wacht op duidelijkere foto's Rutger.. :P

Spin!



Downpipe met kat  ;D

www.vm-parts.nl

razorx


JeffreyC

300 PK 390 NM CY T-5R MT
2.0L, 19T, S60R exhaust manifold, 440cc injectors, 3" downpipe, 2.5" catback, RIP kit, 50mm AL intercooler, Koni STR-T, -40mm Intrax,
Porsche/Brembo BBK, Fasttech software, M66 in progress

Misha

Plintloos is erg 2009 overigens.
Citaat van: ClaudiaMisha snapt het. :azn:
Citaat van: Marc O. op 16-08-2013 20:42:45Ja, zie je wel, Misha snapt het

maruska

2007 ws ook zo'n jaar misha ;D
Accessoire verzamelaar - Bijna alle essentials in bezit
T-5R

Spin!

Belofte maakt schuld; de foto's:

Ohja en het verhaaltje eromheen staat in het advertentie board ;D























www.vm-parts.nl

Spin!

#775
Nu het grote onderhoud klaar is, en de uiterlijke wensen ook klaar zijn, wordt het tijd voor de volgende update. Iets waar ik me al een tijdje gruwelijk aan begon te ergeren. De verlichting.

De Banaan heeft al wat lampen erin zitten met meer vermogen en 'witter' licht. The Black-one heeft nog het 'gele' licht. En bovendien gaat er om de haverklap een klein lampje stuk.

Ik wil eigenlijk alle lampjes, behalve het dim/groot licht, vervangen voor LED lampjes. Alleen, loop ik altijd te kloten met typeringen van die krengen. Dus als iemand mij even wil helpen door het type lampje te vermelden, dan kan ik gaan bestellen/zoeken. Als er nog tips zijn, dan hoor ik dat ook graag.

Stadslicht L/R
Richtingaanwijzer L/R voor
Richtingaanwijzer zijschermen L/R
Achterlichten R/L (4x)
Remlichten R/L
Richtingaanwijzer R/L achter
Mistlicht achter
Mistlampen voor
3e remlicht achterspoiler

Dim en grootlicht wil ik gaan vervangen voor die 100W lampjes, net wat witter en meer lichtopbrengst. Heb ik ook in 't Banaantje zitten en is prima qua verlichting en heeft geen halfords uitstraling (dat moet overigens ook niet gaan gebeuren mij Mr Black).

En omdat jullie altijd gek op plaatjes zijn...





De verschillen met 1,5 jaar geleden. Eigenlijk al best wat gedaan:

Koppeling & drukgroep
keerringen
ashoezen
Banden rondom
Volans
R voorbumper
R achterspoiler
Verlaagd
Ferrita catback
Dashboardkast vervangen
Dakstrips (zijn onderweg)
Carterventilatie ligt op 't schap

www.vm-parts.nl

Spin!

Vandaag de garage opgeruimd, wat stellingkasten geplaatst en gelijk maar een mannenschap ingericht. Tijdens het opruimen kwam ik wat onderdelen tegen en van één heb ik geen idee waar het voor is. Ik dacht eerst soort motor/bak-steun, maar op de verpakking staat dat het 'iets' voor de ophanging is. Wie weet wat het is (zie foto 2)?




www.vm-parts.nl

Taranis

Rubbers voor de stabilisatorstang denk ik.

UserID6342

Yep, mee eens ;D

Spin!

Oké, altijd handig om op voorraad te hebben

www.vm-parts.nl