RIP

Gestart door michiel, 01-04-2010 20:05:11

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

foekie

Pfff.. wat balen zeg!!!

Ik denk dat je toch blij kunt zijn dat je dit is overkomen in een volvo.. en niet in een ander merk auto.. dan was je er zeer waarschijnlijk slechter vanaf gekomen!

rogerV701998

Balen man.

Goed dat je er zelf goed vanaf gekomen bent maar zuur voor je dat de auto in de kreukels ligt. Sterkte met de verdere afhandeling en het vinden van een waardige vervanger.

Jeff

Jeetje man, wat een verhaal :( Gelukkig ben je zelf nog heel! Maar hoe zoiets zomaar kan gebeuren, geen gekke dingen voorgekomen de laatste tijd?
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

fearless

Dat is mooi klote  :o , maar zoals de meesten al zeggen gelukkig heb je er zelf weinig aan over gehouden.

bastiaan arissen

Zo... Dat is een aardige klap geweest. Gelukkig maar dat je er niets aan over heb gehouden. Toch zonde van de auto.

bkop

Michiel,

Ik heb weinig nieuws te melden t.o.v. de vorige forummers, maar toch, gelukkig ben jij nog heel.

Erg jammer van je auto en het gaat toch ook weer geld kosten.

Sterkte, Bert

RATFINK

Had je niet eerst dat voorscherm op kunnen halen  ;)

Klonk al heftig toen je belde maar bij het zien van de fotos  :o

Succes bij het zoeken van een opvolger.




Jeff

Misschien wel snel, maar wie weet kan je deze wagen gebruiken als donor...

http://www.volvo850forum.nl/index.php/topic,40709.0.html
Volvo 740 GL 1989 - Volvo 850 2.5 10v LPI (Rood) - Volvo 850 2.5 20v LPG (Geel) - Volvo 850 2.5 10v (Wit)

Arjanestate

Zonde, maar je Volvo heeft z`n naam  waargemaakt mbt tot veiligheid, ik heb wel eens gehad dat één van mijn ABSpompen van mijn `87er escort vast liep bij een harde remactie, zodoende dat ie maar één remkring gebruikte, dat is dan net alsof ie helemaal niet meer remt. :eusa_doh: Gelukkig kon ik veilig uitwijken, want met zo`n hok wil je al met 10 km/h nergens op klappen.
854 T-5 ROOD 1994

peteRRR

Moest er even van slikken,zelf ook wel eens een enorme klapper gemaakt.
Veel sterkte en succes met de op volger.

Groet.
Blutsie bladie bleu,..ums de bletser bla die bla

elianmars

Jeetje man, je hoort er zo vaak over, maar hoopt het zelf nooit mee te maken.....  :-\


Het is maar blik (helaas wel heel mooi blik) en jij mankeert ogenschijnlijk niks. Hou je jezelf wel in de gaten? Zo'n klap doet meer met je dan je in eerste instantie denkt.

Succes met het herstel!

walter leever

sh*t man da's balen  :'( ,maar zoals al zoveel gzegd,gelukkig zelf 't er goed vanf gebracht,zegt idd genoeg over de veiligheid. :eusa_clap:

Even tot rust komen en dan op zoek naar een vervanger.

sterkte,walter

Snellebaksteen

Poeh, das een beste dreun geweest.
Gelukkig dat je de boom frontaal gepakt hebt op 1 van de sterkste punten van de auto, als je geprobeert had de bocht te halen was je zijdelings tegen de boom geklapt, dat was heel anders afgelopen. Sterkte met het verlies, het verwerken van de klap (letterlijk kun je nog best last krijgen met slapen en dergelijke) en veel suc6 met zoek naar een opvolger.

Toch nog een klein lichtpuntje voor alle andere T-5R DOP rijders: jullie wagens zijn nu nog exclusiever geworden!  :eusa_shifty:
Nomore Kliko Koereur, Nomore Dark D5 Driver, D6 Hybrid is the future.
Saaie Silver S40 on the Side.

white850t5

Heel veel sterkte met het verlies, wij moesten ook een groene t5-R missen


arjen850

Citaat van: Misha op 01-04-2010 20:31:21
Citaat van: KIM op 01-04-2010 20:21:57
Vroeger was het beter bij volvo: je kon dan bij uitval van 1 circuit nog steeds op 3 wielen remmen.

Klopt ja.. de 142 had dat al.


Volvo sprak in die tijd toch van een triangel remsysteem?