Wagenpark t5joost

Gestart door t5joost, 22-06-2012 12:07:16

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

t5joost

Mijn stang is 21mm er zijn alleen rubbers voor 20 en 25.
Ik heb de 20mm versie gekocht en moet hem iets opschuren en dan er omheen.
Kost uit het hoofd €22,50

t5joost

Stabilisatorstang rubbers zijn de verkeerde. Passen niet in de beugels.
Gaan dus terug naar et. Gene die er op zitten voelen nog goed aan dus laat ze lekker zitten

CeesvanGils

Ik zal het nog sterker vertellen Joost. Marnix is hier ooit ook mee bezig geweest maar omdat die rubbers gevulkaniseerd zijn krijg je ze heel moeilijk los.

Als je ze eenmaal los hebt moet je de beugels open buigen of de klinknagels eruit slaan en zorgen dat de beugel open gaat. Dit moet omdat je het rubber er anders niet in krijgt en niet kan vulkaniseren.

Ik heb gewoon bij volvo een nieuwe originele stabi stang besteld en ja ja daar zaten de nieuwe rubbers bij 😝.
De Plasti Dip Specialist op het gebied van al uw dip projecten zoals: Auto's, velgen en kunststof delen. Voor info email naar: plastidipspecialist@live.nl.

t5joost

Deze rubbers passen helemaal niet model is verkeerd dus gaan lekker terug

t5joost

Zal weer even een kleine update geven
Bak hangt tegen het blok aan, heeft helaas wat vertraging op gelopen omdat me moesten verhuizen bij mijn oom.

Ook wat nieuwe onderdelen binnen gekregen






En nog een hele doos met klein spul

t5joost

Ga zo met pim nog even een paar uurtjes tijd er in steken en dan vanavond verder.
Bak na lopen of hij helemaal vast zit, carter ventilatie terug plaatsen, Inlaat terug zetten en als het mee zit subframe terug zetten

blastaway

Sodeju, das mooi spulleke! Mag wat kosten :-)
Volvo v90 2018
Volvo s80 2005
Volvo 940 2.3i met 65.000km

V70R^2

Dat zijn de leukere pakketjes! Erg mooi allemaal  :eusa_clap:

Sbv

Mooi dat je het gelijk goed aanpakt Joost.

Bouke

Toch maar geen Feritta genomen Joost, wel mooie spullen weer allemaal :eusa_drool:

t5joost

Nee wilde geen rare brom of iets dan ook en de nieuw prijs van de originele pijp was minder dan de feritta dus maar gewoon origineel

Emiel

Mooi! Houd wel de achterremslangen in de gaten met de Pegs. ;)

t5joost


t5joost



Beide veerpoten maar even voorzien van nieuwe lagers. Heb ooit de schotels wel vervangen maar de lagers niet. Dit was nu geen overbodige luxe om te vervangen.

Veer poten hangen er nu weer onder, fuce met aandrijf as aan de rechter kant er ook weer in, tussenbak op zijn plek gehangen, subframe terug geplaatst en nog wat klein aansluit werk.

Ben ook de carter ventilatie aan het wisselen, potje in de inlaat buis was met lijm er in gezet. Gelukkig had in nog een andere buis liggen van een slopertje deze maar even schoon gemaakt. Gelukkig de hele buis gewisseld want toen de oude er af kwam bleek er een beste schur in te zitten.

Morgen de andere aandrijf as met fuce terug plaatsen en de uitlaat er weer onder hangen. Als het mee zit nog wat slangetjes en klein spul vervangen en aansluiten.

EricL

U weet wel van aanpakken! Mooie spullen.